Via Life Nedir?

Via Life, günümüz teknolojisi ile üretilen ve içindeki balık kolajen peptit sayesinde ciltteki kök hücreleri koruyan devrim niteliğinde bir üründür. Nadir bulunan “Uttwiler Spaetlauber” türü İsviçre elma kök hücrelerinden üretilen Via Life, balık kolajen peptit ile yaşlanmayı geciktirdiği gibi kırışıklığı önleyici bir formüle de sahip.

Via Life’ın Özellikleri

Kök hücre kozmetiğinde yeni nesil buluştur.
Balık kolajen peptit ile elma çekirdeği kök hücresi özünden oluşturulmuş gıda takviyesidir.
Ciltteki kök hücrelerinin yaşlanmasını geciktirerek, kırışıklığı önler.
Güneşin zararlı etkilerine karşı koruma sağlar.
Bağlayıcı dokuların yenilenmesini ve üretilmesini sağlar.
Parıltılı ve sağlıklı bir saç yapısı için idealdir.

Via Life İçeriğinde Neler Var?

Balık kolajen peptit
Uttwiler Spaetlauber türü İsviçre Elması çekirdeği kök hücresi özü
İpek peptit
Soya peptit
Şeftali aroması
C Vitamini
Glukoz

Kolajen Nedir?

Kolajen medikal dünyanın en yeni buluşlarından biridir. Vücuttaki birçok doku üzerinde etkili olan bir proteindir. Vücudun önemli yapı taşlarından biri olan kolajen, belirli besinler üzerinden arttırılabilir bir protein olmasıyla da uzmanlar tarafından tercih ediliyor. En çok deri, iskelet, kıkırdak, diş, bağ ve tendonlarda bulunan kolajenin yüzde 70’i derimizde bulunuyor. Vücuttaki proteinlerin yüzde 30’u kolajenden oluşuyor. 30 yaş ve üzeri insanlarda hem sayı, hem de kalite olarak vücudun kolajen üretimi azalmaktadır.

Amerika Birleşik Devletleri’nde 122 milyon dolarlık pazar payı olan kolajen, eczanelerde en çok talep edilen üçüncü ürün olarak öne çıkmaktadır.

Via Life’ın Temel Öğeleri

Balık kolajen peptit

Via Life’ın içeriğini değerli kılan özelliklerden biri “Balık Kolajen Peptit”dir. Balık kolajeni, cilt, bağ dokusu, eklem, kemik, kas, tendon, damar, diş eti, göz, tırnak ve saça güç, esneklik sağlayan ve diğer hayvansal kolajenlere göre biyo-faydası yüksek kompleks bir proteindir.

Balık kolajeni, cilt kuruluğunu engeller ve nemli kalmasını sağlar. Derideki var olan kolajen yoğunluğunu artırır ve bununla beraber kırışıklıkları azaltır, pürüzsüz bir görünüme yol açar.

Elma Çekirdeği Kök Hücresi Özü

Nesli tükenmekte olan “Uttwiler Spaetlauber” türü İsviçre elması çekirdeğinin kök hücreleri özü Via Life formülünde yer alıyor. Bu elmayı farklı ve benzersiz kılan özelliği lezzetini uzun süre koruması ve kırışmamasıdır. Bitkisel besinler, proteinler ve uzun ömürlü hücre bakımından zengin olan bu elma türünün çekirdeğindeki kök hücreler, cilt kök hücrelerinin yeniden canlanmasına hız kazandırır. Bitki Kök Hücreleri insan hücrelerinin aksine tüm yaşamsal döngüyü yeniden kurma özelliğine sahiptir. Elma çekirdeği kök hücrelerinin özü, apoptozisi (programlı hücre ölümü) geciktirmesi neticesinde, hücre yaşamını da uzatır.

İpek Peptit

Vücuttaki kolajen üretimini destekler. Parıltılı, sağlıklı bir saça kavuşmak için kullanılır. Suda çözünebilen düşük molekül özellikleri sayesinde vücuttan atılımı oldukça çabuk gerçekleşir. Vücuttaki su kaybını engeller, cildin nemli kalmasını sağlar.

Soya Peptit

Antioksidan özelliğine sahiptir. Bağışıklık sistemini güçlendirir ve hastalıklara karşı direnç sağlar.

Pürüzsüz bir cilt ve sağlıklı saçlar için kullanımı önerilen Via Life, kolay tüketim için şeftali aroması ile tatlandırıldı. Via Life günlük vitamin ihtiyacına katkıda bulunması amacıyla C Vitamini içeriği ile pazara sürüldü.

Via Life Nasıl Kullanılır?

Günlük bir adet 9 gramlık Via Life şasesi yatmadan 3 saat önce 250 ml ılık suda karıştırılarak tüketilir. Tavsiye edilen günlük dozun aşılmaması önerilir.

Saklama Koşulları

Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

Uyarılar ve önlemler

Via Life, Gıda Takviyesidir. İlaç değildir. Herhangi bir hastalığın tanısı, tedavisi, iyileştirilmesi ya da önlenmesi amacı ile kullanılamaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız.